Sponsorlu Bağlantılar

Mediface.com.tr

Mediface.com.tr

1997 yılından beri estetik alanında pek çok kişide burun, saç, göz kapağı, göğüs gibi pek çok alanda mucize yaratan mediface Antalya ilinde hizmetlerine yenilikler ekleyerek devam ediyor. Profesyonel ekip, hijyenik çalışma kliniği ve son cerrahi yöntemlerle çalışan klinik yurt içi ve yurt dışı hasta kabulü yapmaktadır. Kliniğin internet sitesinden online randevu alınabilir

Klinik Hizmetleri

Kliniğe hastalar genellikle saç ekimi, burun estetiği ve meme büyütme alanında başvuru yapmakla birlikte Antalya saç ekimi kliniği diğer estetik operasyonlarda da başarılı sonuçlar çıkarmaktadır. 18 yaş ve üstü yaşlar burun estetiğini ağrısız ve kansız Antalya burun estetiği kliniğinde güvenle yapabilir. Büyük göğüslerin vücudun dengesine verdiği zararların farkında olan hastalarında tercihi Antalya meme büyütme kliniği olmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu