Sponsorlu Bağlantılar

Meme Dikleştirme

Hakan Teymur

Tüm büyük ameliyatlarda olduğu gibi, burun estetiği de çeşitli riskler taşır. Büyük ameliyatlarda enfeksiyon, kanama ve anesteziye ters reaksiyon riskleri her zaman mevcuttur.

Rinoplastiye özgü ayrı riskler de vardır. Bunlar arasında burundan nefes almada zorluk, burun içinde ve çevresinde kalıcı uyuşukluk, burunda düzensizlik, ağrı, kalıcı renk değişikliği veya şişlik, yara izi, septum delinmesi ve ek cerrahi müdahale ihtiyacı sayılabilir.

Bu riskler hakkında detaylı bilgi, burun estetiği aşamasını düşünen kişilere burun estetiği cerrahı tarafından iletilir. Burun estetiği planlama aşamasına geçmeden önce, burun estetiği aşaması dikkate alınarak hekim ile kişi arasında bir görüşme yapılarak cerrahi operasyonun etkili olup olmayacağı belirlenir. Tüm bunların yanı sıra meme büyütme hakkında bilgi içinde bize ulaşabilirsiniz.

Bu görüşmede kişinin tıbbi geçmişi ortaya çıkar. Doktorun soracağı en önemli soru, bireyin ameliyat için motivasyonu ve hedefleri hakkındadır. Bu aşamada nihai sonuçların arzu edilenler olması için en önemli detay, arzu ve hedeflerin tamamen dürüst bir şekilde ifade edilmesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu