Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Oyun Satın Al

Mobil Oyun

Artırılmış gerçeklik oyunları, mobil oyundaki son trend. Bu programlar, artırılmış gerçeklik etkisini sağlamak için gerçek dünya ortamını gelişmiş bilgisayar grafikleriyle birleştirir. Bir oyuncu Sky Siege, bir oyuncu odanın etrafında uçuyormuş gibi görünen sanal helikopterleri vuruyor. Mobil oyun satın alarak siz de pasif gelir elde edebilirsiniz. Gerçekte, oyuncunun odasının canlı görüntüsü cihazın kamerası tarafından yakalanır ve görüntüleme ekranına aktarılarak oyuncuya artırılmış gerçeklik sağlanır.

Gelişmiş mobil oyunlar genellikle hızlı merkezi işlem birimleri (CPU’lar), özel grafik işleme birimleri (GPU’lar), büyük rastgele erişimli bellek (RAM) ve yüksek çözünürlüklü ekranlar gerektirir. Çoğu geliştirici, 2B veya 3B grafiklerle oyunlar yazmak için OpenGL ES olarak bilinen, platformlar arası, telif ücretsiz bir uygulama programlama cihazı kullanır. Tüm bunların yanı sıra hazır mobil oyun satın alarak doğrudan gelir elde edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu