Sponsorlu Bağlantılar

Motivasyon Videoları

Motivasyon Videoları

Günümüz de motivasyon en ihtiyaç duyduğumuz alan olabilir mi? Motivasyon olmadan hiç bir işte başarılı olamayız, günlük hayatımızı bile etkileyen motivasyon bu kadar önemli olurken motivasyon videoları hazırlamaya başladım. Motivasyon bazen kendimiz dışın da farklı kaynaklardan okuduklarımız ya da duyduklarımızla sağlanabilir. Motivasyon eksikliğin de çoğu zaman kendimiz için iyi gelecek bir şeyleri kaçırabiliriz. Birilerinin kaçırdıklarımızı hatırlatması gerekir.

Motivasyon Konuşmaları

Çok fazla bununla ilgili konuşma bulabiliriz. Bu konuşmalar çok farklı ve bir o kadar da fazla deneyimlerden geçmiş kişilerdir. Dikkat ettiyseniz, önce başarısızlıkları, inişleri, çıkışları ve vazgeçmeyişlerinden bahsederler. Bu kişiler kişisel gelişim anlamın da da kendilerine ciddi yatırım yaparak, farkında kalarak yola devam etmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu