Sponsorlu Bağlantılar

Omega-ltd.com

Omega-Ltd.com

1992 yılından beri banyo aksesuarları alanında hizmet veren Omega Şirketi, her geçen yıl ihracat ağını daha da genişleterek sektördeki en büyüklerden biri haline gelmiştir. Aklınıza gelebilecek her türlü banyo aksesuarlarını büyük mağazalar, oteller ve yurtlar başta olmak üzere her yere satıyoruz. Türkiye’de yaklaşık 180 civarı da bayimiz bulunuyor ve her yerde sizlere ulaşmaya devam ediyoruz. Kaliteli ve farklı banyo aksesuarları için web sitemize ya da mağazalarımıza gelebilirsiniz.

Omega Ürünleri

Omega, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Oteller için köpük sabunluk ve kağıt havlu makinesi alabilirken, duş oturağı ve sanco çeşitlerine de bakabilirsiniz. Aynı zamanda fotoselli batarya gibi batarya çeşitleri de mevcuttur. Banyoya dair aklınıza gelebilecek her alanda, dünyanın dört bir yanından ihracatını yaptığımız ürünler içerisinden rahatlıkla seçebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu