Sponsorlu Bağlantılar

Otel Programı

Otel Programı

Türkiye’de faaliyet gösteren ilk bulut tabanlı otel programı Hotel Management System HYS ile artık otellerin yönetimini kolaylaştırıyor.

HYS otel yazılımı programı sayesinde ön büro işlemlerinin daha kolay ve sistemli bir şekilde yürütülmesini sağlıyor. Ön büro işlemleri olan kat hizmetleri, raporlar, gelir gider ve fatura gibi işlerinin daha kolay yönetilmesini sağlayan bir bulut tabanlı program olarak hizmet veriyor.

Kanal Yöneticisi Nedir?

Otelde yer alan bütün departmanlar arasında iletişimi sağlayan kanal yöneticisi odaların dolu veya boş olma durumlarını, havuzun musaitlik durumunu kolay bir şekilde sağlıyor.

Herhangi bir cihazdan internet üzerinden kanal yöneticisine bağlanarak anlık olarak otel bütün programlarını görüp değişiklik yapabilirsiniz. HMS kanal yöneticisi sayesinde odaların musaitlik durumunu ve fiyatlarını değiştirme imkanını sunuyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu