Sponsorlu Bağlantılar

Özel Üretim Kaliteli Promosyon Şapkalar

Rengarenk Baskılı Şapkalar

Renkli ve farklı tasarımlara sahip şapkalar, bazı tanıtımların vazgeçilmezi halindedir. Bunun ana nedeni, şapkaların kendiliğinden reklamı destekleyen özelliklere sahip olarak üretilebilmesidir. Promosyon şapka olarak anılan bu ürünler, doğru seçimlerle, her tanıtım organizasyonunun ana aracı haline dönüşebilir. Promosyon şapka fiyatları, bu tür şapkaların tasarım özelliklerine göre değişir. Ancak tanıtımlar için aslında en ekonomik ürünlerden biridir.

Baskılı şapka modelleri, tanıtım organizasyonu için doğru şekilde seçildiğinde, uzun bir süre boyunca ve tahmin edilenden çok daha fazla atmosferde kullanılabilir. Bu sayede tanıtım süresi uzayarak, geri dönüm süresi de orta ve uzun vadeye de yayılabilir. Şapka imalatı gerçekleştiren firmamız, farklı tasarımlarla çeşitli tanıtım seçenekleri sunabiliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu