Sponsorlu Bağlantılar

Paris Işıltısı Öncesi Ve Sonrası

Paris Işıltısı Öncesi Ve Sonrası

Paris ışıltısı yaşa bağlı olarak oluşan ince çizgiler,  cildin esnekliğini kaybetmiş olması,  ciltte kuruma cansız ve mat görünüm gibi problemleri ortadan kaldıran son derece estetik ve çok etkili tedavilerden biridir.  Paris ışıltısının tedavi ettiği diğer bir rahatsızlık ise güneşin ultraviyole ışınlarına maruz kalan cildin hasarlarını önler ve dolayısıyla hücresel yaşlanmayı da durdurur.

Paris ışıltısı yalnızca yüz için uygulanan bir tedavi değildir.  Aynı zamanda boyun dekolte Bölgesi el ve kollarda görülen yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırır.  Örneğin ellerin üst kısmındaki çizgilerin açılması daha ıslak ve nemli eller oluşturması ve ellerin daha genç görünmesini sağlar.  Yaşa bağlı olarak birçok kadında görülen kolların iç kısmındaki sarkmalar çizgiler Paris ışıltısı ile ortadan kaldırılır. Ayrıca vücudun sorunlu olan karın ve iç bacaklarda da gençleştirici etkisi vardır.

Paris Işıltısı

Paris ışıltısı vücudun birçok bölgesine uygulanan yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıran aynı zamanda göz çevresindeki yaşlılık görüntüsünü de tedavi eden bir uygulamadır.  Paris ışıltısı tedavisinde göz çevresine uygulanan tedavi daha farklıdır.  Göz çevresindeki ince çizgileri ortadan kaldırmak ve cildin genç görüntüsünü sağlayan etkili bir tedavidir.

Yaklaşık olarak 10 gün arayla 3- 4 seans uygulanması yeterli olmaktadır.  Bazı hastalara doktorun önerisi doğrultusunda ayda bir defa 2 seans önerilmektedir.  Aynı zamanda Paris ışıltısı tedavisinin idame ettirilmesi durumunda cildin uzun süre genç kalması sağlanmaktadır.  Belli aralıklarla yapılması durumunda cilt yaşlanması gecikmektedir.

Paris Işıltısı Fiyatları

Paris ışıltısı fiyatları yapılan merkeze ve tedaviyi uygulayacak olan hekime göre farklılık gösterir.  Estetik tedavilerde en önemli konu ve en fazla dikkat edilmesi gereken durum tedavinin başarılı ve bu konuda tecrübeli hekimler tarafından yapılmasıdır.  Aynı zamanda uygulamanın yapılacağı merkezin sağlık koşullarına uygun olması hasta açısından konforlu olması gerekir.

Bunun yanı sıra Paris ışıltısı tedavisi birkaç seans uygulanacak tedavilerden biridir.  Ilk muayene de doktorun cilt analizi yaparak öncelikle Paris ışıltısının yapılıp yapılmayacağına veya kaç seans yapılacağını hangi bölgelere daha fazla çalışılması gerektiğine karar verdikten sonra bir fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

Yanak Dolgusu fiyatları 2020

Yanak dolgusu yüze dolgu malzemeleri enjekte edilerek gerçekleştirilir.  Yanak dolgusunda elmacık kemikleri hafif kaldırılır ve yuvarlak hale getirilir.  Yanak dolgusu enjeksiyonundan sonra yüzde hafif bir ödem olsa da bu normal ve beklenen bir durumdur.  Bu kızarıklık bir iki gün içinde tamamen ortadan kalkar.

Yanak dolgusu günümüzde cerrahi yöntemlerle de yapılmaktadır.  Dolgu enjeksiyonu kullanılarak yapılan yanak dolgusu yüze estetik bir görüntü verirken var olan sorunları kısa sürede pratik ve hızla çözmektedir.  Yaklaşık olarak 15 dakika gibi bir sürede gerçekleştirilen tedavi oldukça başarılı bir tedavidir ve son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Yanak Dolgusu Nedir? Nasıl Yapılır?

Yanak dolgusu önceki yıllarda cerrahi operasyonla gerçekleştirilen tedavilerden biriydi.  Ancak günümüzde yeni nesil ve geliştirilen teknolojik cihazlar ile cerrahi müdahale olmadan kısa sürede yapılan bir tedavidir.  Yanak dolgusu tedavisinde dolgu maddesi enjeksiyon tekniği ile yanaklara hacim kazandırılarak yapılmaktadır.  Kişinin yanaklarına enjeksiyonla dolgu maddesi verilerek 15 dakika gibi bir sürede tedavi tamamlanır. Yanak dolgusu tedavisinden sonra yüz çok daha genç ve canlı görünür.  Aynı zamanda yüz sıkılaşacağı için ciltte var olan ince çizgiler açılır ve cilt genç görünür. Cildin doğal içeriğinde bulunan hiyalüronik asit dolgu malzemesinde kullanılır ve hiyalüronik asit cilt tarafından rahatlıkla absorbe edilir. Aynı zamanda yanak dolgusunda hiyalüronik asit yanı sıra farklı dolgu maddeleri de kullanılmaktadır. Yanak dolgusu fiyatları 2020 için hemen bilgi alın.

Paris Işıltısı Öncesi Ve Sonrası

Paris ışıltısı günümüzde son yıllarda en fazla tercih edilen anti-aging tedavisi olarak bilinmektedir.  Paris ışıltısı mezoterapi tedavisi ile aynıdır.  Hazırlanan formülasyonda farklı noktalara enjekte edilen vitamin ve mineraller cildin altındaki kolajen ve elastin maddelerini harekete geçirir ve cildin daha genç görünmesini sağlar.  Mezoterapi yalnızca estetik alanında değil sağlık alanında da kullanılan tedavilerden biridir. Cilt bakımı konusunda da oldukça başarılı ulan mezoterapi günümüzde Paris ışıltısı ile farklı mineral ve vitaminler enjekte edilerek yapılmaktadır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu