Sponsorlu Bağlantılar

Pendik Konuşma Terapisi

Pendik Konuşma Terapisi

Pendik konuşma terapisi alanında uzman bir ekip ile sunulan profesyonel detaylar ile gerçekleştirilen hizmet içeriklerini ortaya koymaktadır. Sorun yaşanılan konular hakkında detaylı bir şekilde gerçekleştirilen analiz süreci başarılı sonuçlar alma odaklı yaklaşımla karşımıza çıkmaktadır. Detaylı ve geniş bir hizmet içeriği ile fark yaratan terapilere imza atmaktadır.

Güvenilir ve Profesyonel Hizmet Sunumu

Alanında uzman ve bilgi birikimine sahip kadro ile gerçekleştirilen pendik çocuk psikiyatrisi kesin sonuçlar elde etmek adına son derece başarılıdır. Çocuklar için profesyonel metodlar gerçekleştirilmektedir.

Güven temeline dayalı tedavi içerikleri ve çözüm odaklı yöntemleri ile pendik psikoterapi alanında fark yaratmayı başarmış durumdadır. Yöntem ve içerikleri ile kaliteli hizmet anlayışını kurumsal çerçevede sunmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu