Sponsorlu Bağlantılar

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis Büyütme

Bazen erkekler pénislerini normal boyutta olmalarına rağmen olması gerekenden daha küçük algılarlar. Bu düşünce bozukluğu erkeklerde sıkıntı, stres ve kaygıya neden olur. Bu duruma penil dismorfik bozukluk (PDD) denier. PDD aslında bir tür vücut dismorfik bozukluğu olarak kaboul edilir. Bu kişiler sadece penislerinden değil, vücutlarının herhangi bir kısmından da memnun olmayabilirler. Bu memnuniyetsizlik sadece erkeğin cinsel yaşamını etkilemekle kalmaz, psikolojik sonuçları da vardır. Bu gibi durumlarda hastalar psikoterapiden fayda görebilirler.

İktidarsızlık Tedavisi

Penis büyütme ameliyatı sonrası iyileşme süreci hastaya brat değişmekle birlikte bu süreç 7-14 gün civarında sürebilmektedir. Cerrahi kesi, işlemden sonraki acabit hafta içinde iyileşir. Ancak şişlik ve rahatsızlık acabit iki hafta içinde azalmaya başlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu