Sponsorlu Bağlantılar

Penis Protezi Nedir?

Penis Protezi Nedir?

Penis protezi, mutluluk çubuğu olarak da bilinen ve erkeklerde penise yapay penis yerleştirilmesi işlemidir. Protez genellikle silikon maddeler kullanılarak üretildiğinden dolayı cinsel ilişki esnasında hem kadına hem de erkeğe zarar vermez. Penis protezi cinsel ilişki esnasında sertleşme görevini üstlenir. Daha doğal yollu bir cinsel ilişki yaşanmasını sağlar. Protez penis kırılmasında da uygulanabilen bir yöntemdir. Penis kırılması belirti sonucunda protez uygulamasına da karar verilir. Penis protezi sonucunda erkekler özgüvenlerine yeniden kavuşabilir. Protez uygulaması erkeklerin sperm kalitesini etkilemez. Normal bireyler gibi çocuk sahibi olabilirler.

Penis Protezi Neden Yapılır?

Penis protezi, sertleşmeye kesin çözüm olarak uygulanan bir çeşit tedavi yöntemidir. Sertleşme işlevini çeşitli nedenlerden dolayı kaybeden penislerde eswt tedavisi ve haplardan sonra penis protezi uygulanır. Protez penis genellikle silikon malzemeler kullanılarak yapılır. Bu nedenle cinsel ilişki esnasında herhangi bir zarar meydana gelmez. Cinsel ilişkide sertleştirme işlevini yerine getirir. Bu sayede erkekler kaybettikleri özgüvenlerini geri kazanabilirler. Sertleşmeye kesin çözüm olarak kullanılan penis protezinde bükülebilir ve sabit modeller mevcuttur. Balonlu modeller de mevcut olup bu modeller ile doğal bir cinsel ilişki yaşayabilirsiniz.

Penis Kırılması Belirtileri

Penis kırılması günümüzde fazla rastlanmasa da erkeklerin bazen başına gelebilen durumlardandır. Penis kırılması belirti arasında en sık rastlanan penisten ses gelmesi ve aniden ereksiyonun son bulmasıdır. Peniste kırılma durumu meydana geldiğinde şiddetli ağrı ve morarma durumları da meydana gelir. Penis kırılması belirti meydana geldiği andan itibaren kişide idrar yapmada güçlük sorunları da ortaya çıkar. Çok nadir olarak rastlansa da meydana geldiği taktirde tedavi edilmezse ciddi komplikasyonlara yol açabilir. Erkeklerin cinsel hayatını sona erdirebilecek bir durum olarak meydana gelebilir. Tamamen iyileşme gözükmeden cinsel ilişkiye yeniden girilmemesi gerekir.

Sertleşme Kesin Çözüm Tedavisi

Sertleşme sorunu erkeklerde en sık rastlanan hastalıklar arasında yer alır. Özellikle 40 yaş üstü erkeklerde meydana gelir. Sertleşmede uzmanların sunduğu pek çok tedavi yöntemi vardır. Sertleşme sorunu ilk seviyede olan hastalarda genellikle oral ilaçlar tercih edilir. İlerlemiş hastalarda ise eswt tedavisi ya da protez penis uygulaması yapılır. Sertleşmeye kesin çözüm eswt ve protez penistir. Sizler de sertleşme sorunu yaşayan erkekler arasında yer alıyorsanız en kısa süre içinde tedavi olmanız gerekir. Sertleşme sorunu yaşayan hastalar tedavi olmadıkları süreç boyunca cinsel hayatları da düşük olacaktır.

ESTW Tedavi Yöntemleri

Eswt tedavi yöntemi, sertleşme sorunu olan erkeklerde uygulanan tedavi yöntemleri arasındadır. Eswt tedavisi fiyatları da oldukça uygundur. Her hastanın rahatlıkla tedavi olabilmesi adına uygun fiyatta tedavi sunulur. Eswt tedavisinde hastanın penis bölgesine çelik bir başlıklı aplikatör ile şok dalgaları verilir. Cerrahi bir işlem olmadığından dolayı hastanın herhangi bir anestezi almasına gerek yoktur. Eswt tedavisi ortalama olarak 3 ya da 5 seans sürer. Hastanın iyileşme gösterme durumuna göre bu seans sayılarında değişiklikler meydana gelebilir. Sertleşme sorununuz daha fazla ilerlemeden eswt ile rahatlıkla tedavi olabilirsiniz.

Eswt Tedavisi Fiyatları

Eswt tedavisinde fiyatlar hastadan hasta göre değişkenlik gösterse de genellikle uygun fiyatlıdır. Eswt tedavisi fiyatları uygulanacak olan seans sayısına göre artış gösterebilir. Seans sayısı artan hastanın ödemesi gereken fiyat da artacaktır. Sertleşme için kesin çözümler arasında yer alan eswt tedavisi sayesinde erkekler kaybettikleri özgüvenlerini kısa süre geri kazanabilirler. Sizler de eswt tedavisi fiyatları daha uygun olan klinikler tarafından gönül rahatlığı ile hizmet alarak eski sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu