Sponsorlu Bağlantılar

Pervin Dinçer İle Cilt Lekelerine Veda Edin!

Son dönemlerde en fazla tercih edilen ve en etkili olan cilt bakım uygulamalarından biri de babyfacebeauty cilt lekelerinden kurtulmanın son teknolojik yöntemidir. Son zamanlarda pek çok kişi tarafından tercih edilmeye başlamıştır. Çeşitli maske ve lazer yöntemlerini geride bırakan bu yöntem kısa sürede etki ederek kalıcı çözüm olanağı sunan tek yöntem olması yönü ile önem taşımaktadır. Herhangi bir güzellik salonuna cilt bakım uygulaması için gidenler bu işleme genellikle en az 2 saatini ayırmak zorundadır.

Ancak üstün teknoloji bu uygulama lazer cihazlarının eşlik etmiş olduğu cilt bakım uygulaması olması sebebiyle sadece 30 dakika gibi kısa süreyi kapsamaktadır. Üstelik cildinizi beyazlatma ve lekelerden kurtarma da yapıyor ve tüm bunları ise Türkiye’nin en önemli güzellik danışmanı ve uzmanı Pervin Dinçer ile yaptırabiliyorsunuz. Uygulama için kullanılan lazer cihazlar son teknolojiye sahip FDA onaylı cihazlar olduğu için kolaylıkla bakım yaptırabiliyorsunuz.

Özellikle kök hücre tedavisinde kullanılan çeşitli vitaminlere ek olarak A ve C vitaminleri de bu uygulamalar sayesinde kullanılmaktadır. Bu vitaminlerin lazer ışınlarından yardım alarak deriye nüfuz etmesi oldukça kısa zaman almaktadır. Kısa zamanda etkili çözümü fark edenler, sık sık bu uygulamadan faydalanmak isteyecektir. Ciltte oluşan kırışıklıkların giderilmesine de büyük katkı sağlayan yöntem cilt gençleştirme, beyazlatma ve güzelleştirme noktasında adından sıklıkla söz ettiren bir uygulamadır. Yöntem tamamen ağrısız ve acısızdır. Bu sebeple anestezi gerektirmez. Kısa süreli bir uygulama olup en fazla 20 dakikanızı almaktadır. İçten dışa doğru iyileştirmeyi sağlayan bu yöntemden faydalanmak isteyenler Pervin Dinçer Beauty Consultancy ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilir, son teknoloji ile cilt bakımlarını en doğru şekilde yaptırabilir.

Cilt Bakımını Güvenle Yaptırın

Üstün teknoloji ile kısa sürede çözüm sağlayan cilt bakımı yöntemi için doktor, uzman estetiysen ve güzellik danışmanlarının tetkiklerinden geçmek zorunludur. Herhangi bir sakıncasının olmadığı tespit edildiği taktirde cildiniz üzerinde işlem başlatılabilir. Öncelikle cilt bakımı uygulamaları için yapılacak seans sayısı, seçilecek lazer cihazı gibi etmenler kişinin cilt sorunlarına göre değişiklik göstermektedir. Çünkü bazıları bu uygulamayı kırışıklıklarını azaltmak için kullanırken, bazıları ise cilt lekeleri ve boyun gençleştirme gibi noktalarda kullanmaktadır. Bazı hastalarda cilt lekesi çok az noktalarda iken bazılarında özellikle doğum lekeleri oldukça yoğun orandadır. Bu gibi etmenler seans sayısını ve seçilecek lazer makinesini etkilemektedir. Muayene aşamasını atlatana hastalar, işleme başlatılmaktadır.

Ortalama 3 ya da 4 seans süren cilt bakımı uygulamalarında veya babyfacebeauty uygulaması öncelikle cilt üzerinde lazer ile mikro kanallar açılmaktadır. Kanallar açıldıktan sonra ise cilde lazer uygulaması yapılmaktadır. Daha sonra ise cilt sorununuza uygun olarak hazırlanan solüsyonlar cilde yedirilir ve ayrıca cilt üstüne uygulanan jel ve maskeler ile birlikte seans tamamlanır. Yoğun cilt problemleri olmayan hastalarda tek seansta bile gözle görülür farklar ortaya çıkmaktadır. Oldukça etkili olan uygulama pek çok kişi tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple dikkatli olunması gerekmektedir. Uzman seçimi oldukça önemli olup, işlemin işinin uzmanı doktorlar tarafından yapılmak zorundadır. Aksi halde olumsuz neticeler doğururken işinin uzmanı tarafından yapıldığı takdirde uzun süreli olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

Oldukça yeni olan ve etkili sonuçlar alınması sebebiyle sıklıkla tercih edilen cilt bakım uygulaması kesinlikle işinin ehli, tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. Klinik koşulları gözden geçirilerek ve işlemler dikkat edilerek başlatılmalıdır. Bu konuda sadece Türkiye’nin değil Avrupalı bir çok kadının da tercihi olan Pervin Dinçer Beauty Consultancy ile istediğiniz cilt bakımını yaptırmış olacaksınız. Bu işlemi sertifikasız ve izinsiz pek çok kişi kaçak olarak yapabilmektedir. Cilt sağlığınız için bu noktada dikkatli olunması gerekmektedir. Bu uygulamada fiyatlar, esas çerçeveye bakılacak olursa kişiye göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle kişinin yaşadığı şehir bu noktada önem taşıyor. Örneğin İstanbul’daki fiyatlar Türkiye’nin pek çok iline göre daha yüksektir.

Pervin Dinçer İle Güvenli Ellerdesiniz

Şehir unsuru dışında kişinin işleme ne için başvurmuş olduğu da fiyat konusunda etkili unsurdur. Cilt kırışıklığı daha fazla emek ve seans isterken leke tedavisi daha hızlı sonuç veren bir yöntemdir. Leke tedavisi ya da herhangi bir sorundan dolayı başvuran danışanların ise ne kadar büyük oranda sıkıntı yaşadığı ve kaç seans uygulamadan sonra net sonuç alınacağı durumuna göre fiyat değişmektedir. Net bir fiyat bilgisine ulaşmak isteyen danışanların Pervin Dinçer merkezlerinden bilgi alabilir ve yapılacakları da öğrenebilir.

Her cilt tipi için uygun olan cilt bakımları herkese uygun bir uygulama olması da bu uygulamayı oldukça cazip hale getirmektedir. Ciltte yaşanan rahatsızlıklar hemen her yaşta görülebileceği için bunların tamamından da bu işlem sayesinde kurtulabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla kişinin cilt bakımı için tercihlerinin bu tür cihazlardan yana olmasından dolayı, sizde cildiniz için gerekli hassasiyeti verebilir ve buna göre cilt bakımınızı kozmetik olarak da yaptırabilirsiniz. Kısacası bu cilt bakımları hem tedavi amaçlı hem de kozmetik amaçlı olarak da yapılmaktadır. Tabii ki ilk olarak cildinizin derinlemesine gençleşmesinin yapılması gerekiyor.

İşte bu nedenle Pervin Dinçer Beauty Consultancy sayesinde leke veya sivilceye karşın etkin bir uygulama da yaptırmış olacaksınız. Aslında tam olarak cildin gerginleşmesi, kırışıklıkların ortadan kalkması ve sarkmalardan kurtulmanız da yine bu uygulamalar ile mümkün olacaktır. Deri altına işlem yapılması durumunda kolajen yeniden aktif hale gelir. Böylelikle cilt tam anlamıyla gençleşmeye başlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu