Sponsorlu Bağlantılar

plastixmold.com

Plastixmold.com

Dijital kalıp fabrikası olarak hizmet veren Plastixmold plastik ürünleri için kalıba ihtiyaç duyan firmalara plastik enjeksiyon kalıbı üretiyor. Firma tarafından üretilen bu kalıplar sayesinde üretilmek istenen ürünler kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Üretimlerinde kaliteli işçiliğe hizmet veren firma üretim için hazırlamış olduğu kalıp işleme merkezinde en kaliteli kalıpların üretilmesini hedefliyor.

Plastixmold Kalıplarının Özellikleri Neler?

Ankara’da varlık sürdüren Plastixmold firmasının ürettiği plastik enjeksiyon kalıplarının özellikleri kalıba ihtiyaç duyan kişiler tarafından araştırılıyor. Firma bu kalıpların üretim aşamasında ilk olarak kaliteli malzemelerin tercih edilmesine özen gösteriyor. Bu sayede kalıplar uzun yıllar kullanılabiliyor. Ayrıca müşterilerinin isteklerini ayrıntılı bir şekilde dinleyerek isteklere ve ihtiyaca uygun kalıpların hazırlanmasını sağlıyor. Üretim aşamasının detaylarını müşterileri ile paylaşarak gidişattan haberdar olmalarını sağlıyor. Ayrıca firma tarafından üretilen kalıplar belirlenen zamanda teslim ediliyor.

Plastixmold Kalıplarının Fiyatları Nasıldır?

Plastixmold plastik enjeksiyon kalıp fiyatları müşterilerin ihtiyaçlarına ve üretimi yapılacak kalıbın özelliklerine göre değişiyor. Ayrıca fiyatlarda kullanılacak üretim malzemesi de etkili oluyor. Buna ek olarak fiyatlarda kalıbın büyüklüğünün de etkisi görülüyor. Kalıba ihtiyaç duyanlar firmayla iletişime geçtiğinde ihtiyaç durumuna göre satın almak istediği kalıp fiyatı 2 gün içerisinde belirlenerek kendilerine bildiriliyor. Fiyatta anlaşma sağlandığında da Ankara’da bulunan işleme merkezinde kalıbın üretimi yapılmaya başlanıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu