Sponsorlu Bağlantılar

Promosyon Defter

Promosyon Defter

Firmaların çoğunlukla müşterilerine hediye olarak verdiği promosyon defter çokça tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Turkuaz Promosyon firmaların istekleri doğrultusunda promosyon defter boyutlarını hazırlıyor.

Promosyon defterler her yaş grubu tarafından kullanabildiği için geniş bir hedef kitlesine sahiptir. Bir diğer promosyon ürünü promosyon tişört üzerinde yer alan logo ve amblemler sayesinde firmayı birçok alanda tanıtımını sağlıyor.

Promosyon Ürünlerin Satışı ve İadesi

Promosyon ürünlerinden promosyon USB bellek satın almak isteyen firmalar için Turkuaz Promosyon web sitesini ziyaret edebilirler. Turkuaz Promosyon firmaları promosyon ürünlerinin satışında indirimler ve kampanyalara yer veriyor.

Satın alınan ürünlerle ilgili çözülemeyen durumlarda müşteriler ürün iade talebinde bulunabilirler. Ürünlerin gelen ambalajıyla beraber sipariş bilgileri formunu doldurarak geri iade edebilirler.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu