Sponsorlu Bağlantılar

Pürüzsüz Cilde Sahip Olmanın En Pratik Yolu

Pürüzsüz Cilde Sahip Olmanın En Pratik Yolu

Hayatının her anında ve her noktasında estetik ve kusursuz bir dış görünüme sahip olmak isteyen kadınlar için yüzde meydana gelen kusurlar, ciddi bir sorun haline dönüşebilmektedir. Özellikle kullanılan kozmetik ürünleri nedeniyle cildin yıpranması, ilerleyen yaş ve şehir yaşantısı gibi pek çok olumsuz etken ciltte kırışıklıklara neden olabilmektedir. Yüzde meydana gelen kırışıklıkların giderilmesi için günümüzde nucleofill tekniği kullanılmaktadır. Biyokimyasal içerikli bu teknik sayesinde cerrahi müdahaleye gerek olmadan cildin yeniden gerginliğini kazanması sağlanabilmektedir. Ciltte aynı etkiyi oluşturarak, yüzün daha gergin bir cilt dokusuna sahip olmasını sağlayan kleopatra aşısı aynı zamanda da cildin her zaman nemli kalmasını sağlar.

Yüzün her zaman yumuşak, canlı ve parlak bir dokuya sahip olmasını sağlayan ameliyatsız yüz germe operasyonlarını tercih edebilirsiniz. Cerrahi müdahale gerçekleştirilmemesi sayesinde son derece güvenli ve hızlı bir şekilde uygulanabilmektedir. Dolayısı ile cildin çok daha estetik bir görünüme sahip olması için ciddi ağrı ve acılar ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Bununla birlikte dudak dolgusu operasyonları ile dudaklarınızın daha dolgun görünümüyle, yüzünüzdeki en dikkat çekici nokta haline gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu