Sponsorlu Bağlantılar

Puzzle

Puzzle

Çocuk gelişiminin en önemli parçası oyuncaklardır. Ancak oyuncak seçerken çocuğun gelişim özelliklerini dikkate almak gerekir. Oyuncak çocuğa sadece haz vermemeli aynı zamanda çocuğun düşünmesini sağlayarak bir şeyler üretmesine vesile olmalıdır. Pilsan oyuncak bünyesinde bini aşkın oyuncak çeşidi ile sizlere hizmet verir. Bruder oyuncaktan dış mekan oyuncaklarına kadar her çeşit uygun fiyata sizleri beklemektedir. Eğer ki hediye oyuncak almak istiyorsanız sipariş verirken not kısmına hediye olduğunu belirtmeniz yeterli olacaktır. Puzzle gibi etkinlik içeren eğitici oyuncakları uygun fiyata sipariş verin.

Dış Mekan Oyuncakları

Dış mekan oyuncakları denildiği zaman akıllara kova kürek takımı, paten takımı, basketbol potası gibi bir çok çeşit gelir. Kız ve erkek çocuğa göre renk seçenekleri mevcuttur. Firma 150 TL üzerinde kargo ücreti almaz. Siteden alışveriş yapacağınız zaman her bir oyuncağı inceleyebilir ve favorilerinize ekleye bilirsiniz.

Bu sayede fiyat takibi yapabilir ve oyuncak indirime girdiği anda sipariş talebi oluşturabilirsiniz. Ödeme kredi kartı ile yapılmaktadır. Site sizlerin güvenliğini baz alarak ödeme yöntemini tamamen güvenilir ortamlarda yaptırmaktadır. Sevdiklerinizi mutlu etmenin tam zamanı diyorsanız hemen siteye girerek sipariş verebilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu