Sakaryalı taekwondocular yarı finalde
![](https://haberlersaglik.com/wp-content/uploads/2023/08/sakaryali-taekwondocular-yari-finalde-ArPZsDdF-750x470.jpg)
SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü taekwondo sporcuları,Edirne’de gerçekleştirilen Anadolu Yıldızlar Grup Müsabakalarına adeta damga vurdu. Toplamda 4 sporcunun dereceye girdiği müsabakalarda, İrem Su Bakırtaş birinci, Selen Göreler ikinci, Ecrin Yılmaz ve Ahmet Arda Çevik üçüncü olarak yarı finale yükseldi. Başarılı sporcular, 7 Ağustos’ta Manisa’da gerçekleştirilecek yarı final öncesi hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.