Sponsorlu Bağlantılar

Şapka Modelleri

Şapka Modelleri

Hasat şapka, promosyon ürünleri arasında şapka kategorisi en önemli ürünlerdendir. Şapka konusunda uzman olan firma promosyon şapka modellerini internet sitesinde müşterilerine inceleme imkanını sunuyor. Müşterimizin seçimi bere konusunda da olabilir. O takdirde sitemizde bere modellerini de inceleme olanağını sunmaktadır. Diğer promosyon ürünlerini de inceleme fırsatını müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Fiyat Seçenekleri

Promosyon ürünlerinde talep edilen miktar ve ürünlerin modelleri ve bunun yanı sıra ürünlerde baskı olup olmayacağı fiyatları etkilemektedir. Bu nedenle seçmiş olduğunuz promosyon şapka fiyatları için canlı destek hattına taleplerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size fiyatlandırma teklifi ile size geri dönüş yapacaktır. Promosyon bere fiyatları içinde aynı sistem geçerlidir.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu