Sponsorlu Bağlantılar

Son Dakika Güncel Gazete Haberi

Son Dakika Güncel Gazete Haberi

Türkiye’de ve dünyada yaşanmış olan olayları ve son dakika haberlerini Son Mühür sitesinde hem foto galeri hem de video galeri başlığı altında bulmak mümkündür. Ayrıca son dakika güncel gazete haberi takip etmek isteyen kişiler site üzerinden farklı kategorilere de ulaşım sağlayabilir.

Kategoriler

Sitede ekonomi, spor, politika, siyaset, teknoloji, kültür-sanat, yerel yönetimler, asayiş, bilim ve teknoloji, sağlık, magazin, çevre, eğitim, güvenlik, dış ve iç haberler olarak kategoriler bulunmaktadır. Kişiler bu kategorilerden herhangi birini seçerek haberleri okuyabilir ve bilgi alabilir.

Sayfalar

Sitede haberleri okumak isteyen kişiler için farklı sayfalar da bulunmaktadır. Bu sayfalar Ana Sayfa, Firebase Analytics, Google Play Services ve Admob sayfalarıdır. İsteyen kişiler site üzerinden bu sayfalardan da haberleri takip ederek bilgi alabilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu