Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medya Gündemi

Sosyal Medya Gündemi

Sosyal medya, gündemi belirleyecek kadar önemli hale geldi. Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada sosyal medya, geleneksel medyadan daha etkilidir. Sosyal medyada neler konuşuluyor? İnsanlar, buna bakarak, gündemin ne olduğunu anlayabiliyorlar. Sitede, Instagram ve diğer tüm sosyal medya platformlarda öne çıkanlar görülebiliyor. Site, ülkemizin ve dünyanın gündemini okuyucusuna sunuyor. Ancak, bunu sosyal medyayı temel alarak alıyor. Böylelikle gündemi takip etmek ve takip edilen gündemin arka planını öğrenmek mümkün oluyor. Sitede sosyal medya gündeminin yanı sıra başka kategorilerde haberler de yer alıyor.

İlgi Çeken İçerikler

Sitede, gündem haberlerinin yanında, teknoloji haberleri de yer alıyor. İnsanların birçoğu teknolojik gelişmelere oldukça meraklıdır, sitede bu konuda güncel gelişmeleri okuyabiliyorlar. Bunun yanında sitede sinema haberleri ilgi görmektedir. Herkes tarafından konuşulan sinema filmleri ve dizi filmler hakkında, merak edilen detaylar ve ilgi uyandıran liste haberler sitede yer alıyor. Oyun kategorisi, sitenin ilgi gören bir diğer kategorisidir. Video izlemekten hoşlanan, takipçiler ise sitedeki video haber içeriklere bakıyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu