Sponsorlu Bağlantılar

Sporun En Objektif Adresi

Canlı destek hizmetleri

Çevrimiçi oyun sitelerinin üyeleri, kumar sitesinde kısa sürede karşılaşabilecekleri herhangi bir soruna çözüm bulmak istiyor. Pulibet bahis sitesi, üyelerinin güvenini kazanmak ve sorunlarına çözüm bulmak için haftanın 7 günü, günün 24 saati canlı destek hizmetleri sunmaya başladı. Siteye erişebilen tüm kullanıcılar istedikleri zaman canlı destek hizmetlerinden yararlanabilir. Sorunlara çözüm bulmak veya farklı konularda ön bilgi edinmek isteyenler bu hizmetten yararlanabilir.

İletişim servisleri

Üyelik hesabı olan tüm kullanıcılar, eriştikleri sisteme bakılmaksızın iletişim bilgilerini kullanarak site yönetimine mesajlarını gönderebilir. Canlı destek hizmetlerinin yanı sıra sosyal medyada başarılı iletişim hizmetleri sağlar. Kullanıcılar istedikleri zaman destek e-posta adreslerine posta gönderebilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu