Sponsorlu Bağlantılar

Süt Sağma Makinesi

Süt Sağma Makinesi

Nişancı Makina, ticaret sektörüne 1990 senesinde başlamış ve pek çok ticari alanda faaliyet göstermiş olan bir firmadır. 1997 senesinde kesin bir karar alıp, tarım makinesi sektörüne geçerek, bütün yatırımlarını bu sektöre aktaran firmanın güncel olarak bulunduğu konum, ülkemizin başlıca tarım şehirlerinden biri olan Amasya’da bulunmasından dolayı, pazar ve teknoloji alanlarındaki donanımlarını kolayca sağlamasını sağlamıştır. Nişancı Makina, ticari hayatının ilk yıllarında yalnızca perakende ve servis hizmetleri sağlarken, ilerleyen zaman içerisinde büyük adımlar atarak toptan satış, ihracat, ithalat ve online satış yapmaya da başlamışlardır.

Nişancı Makina Hizmet ve Ürünleri

Toptan ve perakende satışlarıyla online satışlar üzerinden kullanıcının kullanımına sunmaktadır. Her geçen günde ürün yelpazesini genişletmeyi hedefleyen Nişancı Makina, satış sonrası hizmetleri ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutma özelliği sektörün lideri olma yolunda emin şekilde ilerleyerek çalışmalarına devam etmektedir. Bünyesinde başta süt sağma makinesi olmak üzere; ilaçlama makinesi ve salça makinesi gibi oldukça geniş bir yelpazede kaliteli ürün seçeneği müşterileri için sunuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu