Sponsorlu Bağlantılar

Tecrübeli Halı Yıkama

Tecrübeli Halı Yıkama

Firma; 2011 yılından beri halı ve koltuk yıkama olarak hizmet vermektedir. 9 yıllık tecrübesi ile firma, müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kaliteli hizmeti kendisine misyon edinmiş olan firma, beylikdüzü halı yıkama olarak işini titiz bir şekilde yapmaktadır.

Müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön saflarda tutan firma, esenyurt halı yıkama olarak da hizmetini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Modern, gelişmiş teknoloji ve müşteri memnuniyetine sahip olan firma, bahçeşehir halı yıkama olarak İstanbul’da en ön saflarda yerini almayı başarmıştır. Firma, kendi alanında başarılı bir konumda yer edinmiştir. Tüm müşterilerin memnuniyetini el üstünde tutarak, müşteriler tarafından sevilmeyi başarmıştır.

Hizmetleri

Firma, yıkama alanında profesyoneldir. Firmanın verdiği başlıca hizmetler ise; halı ve koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, yatak ve stor perde yıkama. Titizlik ile çalışmalarına devam eden firma, dezenfektan işini de büyük bir ilgi ile yapmaktadır. Ayrıca sandalye yıkatmak isteyen kişilerde firmaya ulaşabilirler. Her türlü yıkama ve dezenfektan işini yerine getiren firma, 9 yıllık deneyime sahiptir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu