Sponsorlu Bağlantılar

Temassız İşletme Menüleri

Temassız İşletme Menüleri

Pandemi sürecine yönelik alınan önlemler neticesinde her geçen gün temassız sistemler öne çıkarken, birçok işletme farklı hijyenik koşullara başvurabilmektedir. Bu hizmet kapsamında işletmelerin sipariş alabilmek adına tercih ettiği fiziki menüleri ortadan kaldırarak, tamamen temassız ve online temassız menü kod sistemi ile çalışan online menü hizmeti sunan şirket, birçok farklı işletme tarafından tercih ediliyor.

Kullanışlı ve Hijyenik

İşletmeye gelen müşterilerin yalnızca bir QR kodu telefon kameralarına okutarak kullanabildiği QR kod menü sistemleri, ayrıca işletmelere farklı kolaylıkları da beraberinde sunabiliyor. Anında güncelleme özelliği sayesinde menü üzerinde istedikleri sayıda değişiklik yapabilen işletmeler, aynı zamanda kendilerine özel tamamen kişisel tasarımlar ile menülerini hazırlayabiliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu