Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür Dış Giyim Ferace Seçiminin Püf Noktaları

Tesettür Dış Giyim Ferace Seçiminin Püf Noktaları

Tesettür giyim ürünlerinden seçim yaparken bazı noktalara dikkat ederek siz de harika seçimler yapabilirsiniz. Ürünlerin özellikle kumaş yapısına dikkat ederek uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün elde etmek mümkündür. Buna ek olarak püf noktaları dikkatlice inceleyebilir, seçiminizi daha sonrasında yapabilirsiniz. İlk olarak ürünün kalitesi önem taşımaktadır. Kaliteli ürünleri tercih ederseniz siz de kazançlı çıkabilirsiniz. Diğer önemli nokta ise ürünlerin kumaşıdır. Yaz ayları için tercih yaparken hava alan tesettür dış giyim ferace ürünlerinden tercih etmelisiniz. Kış aylarında ise daha çok pamuklu ve yünlü olan ürünleri seçebilirsiniz. Bu sayede alacağınız ürünün kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz. Bir diğer püf nokta ise kombin seçenekleridir. Siyah, kahverengi gibi renkler hemen hemen her ürün ile kullanılacağı için kombin yapma şartınız artabilir.

Renk Seçiminin Ferace Tesettür Dış Giyim Ürünlerindeki Önemi

Tesettür dış giyim ürünleri nerdeyse her kadının dolabında olan bu ürünler en önemli giysilerin başında geliyor. Sizin de dolabınızda mutlaka bu ürünlerden birkaç tane vardır. Bu kadar önemli olmasının temel bazı sebepleri bulunuyor. İlk sebep pratikliktir. Ürünler oldukça pratik ve giy çık modelde olduğu için çoğu zaman kurtarıcı oluyor. Bir diğer önemli kılan faktör ise ürünlerin tüm vücudu sarmasıdır. Giydiğiniz pantolon veya etek dar olsa dahi bu ürün ile tüm darlığı kapatabilir, ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler eşsiz kombinler yapmayı da sağlıyor. Şık görünüme kavuşmanız için de harika bir ürün olan feraceler ile güzel görünmeniz kaçınılmaz.

Hangi Renk Ferace ile Hangi Tesettür Dış Giyim Kombini Yapılabilir?

Yapılacak tesettür dış giyim kombinlerinde ferace rengi oldukça önemli. Kış aylarında daha çok koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Kalın kumaşlı ve siyah, kahverengi gibi renklere sahip feraceler ile şıklığınızı zirveye taşıyabilirsiniz. Yaz aylarında ise daha açık tonlarda ve güneşi yansıtabilecek renkleri seçmeniz gerekiyor. Pudra, sarı, açık mavi gibi renkler yaz aylarında kullanılan ferace modellerinden sadece birkaçıdır. Siz de renkler inceleyerek mevsimsel seçim yapabilirsiniz. Siyah feraceler ile genel olarak siyah ayakkabı ve siyah bot kombini yapmak mümkündür. Pudra, sarı gibi renklerle ise açık renk eşarplar, krem ve tonlarındaki şallar kombin yapılabilir. Siyah düz zemin üzerinde beyaz kuşak detaylı olan modeller gibi 2 renkli modellerde ise az kullanılan renk eşarp rengi olarak seçilebilir. Siz de bu şekilde renklerin uyumu sayesinde eşsiz kombinler yapabilirsiniz. Harika bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

https://modamesra.com/tesettur-dis-giyim/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu