Togg, Selçuklu’nun envanterine girdi

KONYA (İGFA) – Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Selçuklu Belediye Başkanlığı’nın makam aracı olarak kullanılmaya başlanan 42 SB 110 plakalı, siyah renk TOGG’un direksiyonuna geçti ve Selçuklu’nun sembol mekanları olan Kelebekler Vadisi Parkı ve Seyir Tepesi’ni gezdi.

Başkan Pekyatırmacı yol boyunca vatandaşlar ile de selamlaşırken, vatandaşlar yerli araç TOGG’a büyük ilgi gösterdi. Pekyatırmacı, TOGG’un “Oltu Siyahı” T10X modelini Selçuklu’ya kazandırmanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

TOGG’un koltuğuna geçerek aracı test eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, bu yerli ve milli gururu yaşatan başta Cumhurbaşkan Erdoğan olmak üzere, akıllı cihazın üretilmesinde emeği olan bakanlar, iş insanları ve tüm mühendislere ayrı ayrı şükranlarımı sundu.

Pekyatırmacı, “Türkiye Yüzyılı’nda daha iyi araçlar üreteceklerine inançlarının tam olduğunu söyledi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -