Sponsorlu Bağlantılar

Ukulele ve Çok Daha Fazlasının Ortak Adresi

Ukulele ve Çok Daha Fazlasının Ortak Adresi

 

Hakkında oldukça az sayıda içerik bulunan ve temelleri ile birlikte birçok konusu az kişi tarafından bilinen ukulele, Anıl Uzun kişisel blogunda detayları ile işleniyor. Sizlere ukulele’nin temel bilgileri ile beraber; çeşitleri ve yapısı hakkında bilgiler sunan bu blog, ayrıca farklı birçok içeriği de bünyesinde barındırıyor.

 

Sadece uklulele ile ilgili eğitici metinlerin ve blog yazılarının bulunmadığı sitede, ayrıca gitar temelleri ve eğitimleri de yer alıyor. Her bir metin, Anıl tarafından detaylı olarak hazırlanıyor; bu sayede her içerik Anıl’ın kendi kişisel tecrübelerini ihtiva ediyor. Yani sizlere uzun yılların deneyim ve bilgisi, birkaç metin ile anlaşılır bir şekilde sunuluyor.

 

Sitenin İşlediği Diğer Konular Neler?

 

Ukulele ve gitar ile birlikte müzik konusunu kendisine niş edinen bu blog, sizlere farklı konularda da içerikler sunuyor. Sitenin sunduğu temel içeriklerin başında müziğin temelleri, enstrümanların çeşitleri & kullanım şekilleri, müzik ile ilgili filmler ve benzeri içerikler geliyor. Tüm bu içerikler özenle ve detaylı olarak hazırlanıyor ve sizlere sunuluyor. Ayrıca içeriklerin tümünün dili hafif ve okunaklı olarak ayarlanıyor; bu sayede herkes tarafından anlaşılabilir olarak sunuluyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu