Sponsorlu Bağlantılar

V-Mark Sertifikası ile Gerçek Vegan Ürünlere Ulaşın

V-Mark Sertifikası ile Gerçek Vegan Ürünlere Ulaşın

 

Vegan tüketiciler, satın aldıkları ürünlerin içerikleri başta olmak üzere, birçok özelliğine büyük önem verir ve dikkat ederler. Bu yüzden daima en uygun ürünü arar ve daima ona yönelirler. Fakat piyasada bulunan ürünlerin tüm özelliklerini tek bir kişi eliyle kontrol etmek ve anlamak mümkün değildir. İşte bu noktada devreye giren V-Mark, vegan tüketicilerin tükettikleri ürünlerin gerçekten vegan olup olmadığının anlaşılmasını sağlamaktadır.

 

Akredite biri kuruluş aracılığıyla hizmet veren bu firma, ürünlerin üretim zincirine giriş anlarından, marketteki yerlerine kadar olan süreci takip etmekte ve bunu vegan sertifikası ile belgelendirmektedir. Bu sayede ürünlerin gerçekliği resmi olarak ortaya konulmaktadır.

 

V-Mark Sertifikaları Ne İşe Yarıyor?

 

Piyasadaki ürünlerin her aşamasının kontrolünü ve doğruluğunu sağlayan V-Mark vegan belgesi, bu ürünlerin vejetaryen tüketicilere uygunluğunu doğrulamaktadır. Sadece gıda sektörü için değil, giyim, mobilya, takviye gıda ve daha birçok sektörde hizmet veren firma, oldukça güvenilirdir.

 

Üreticilerin başvuruları ile alabilecekleri vegan belgelendirme hizmeti ise, firmanın alanında uzman personelleri tarafından yapılan testler sonucunda sağlanmaktadır. Bu personeller başvurucu firmanın tüm üretim ve lojistik zincirini kontrol etmekte, bununla beraber her ayrıntıyı belgelendirerek ürünlerin uygunluğunu test etmektedir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu