Sponsorlu Bağlantılar

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi

Bakırköy vaillant servisi kombi bakımlarında yaza özel fırsatlarla kombilerinizi adreslerinizden teslim alarak detaylı bakımlarını yapıyor. Kombilerin daha çok su ısıtmaya başladığı bu aylarda cazip koşullarla cihazlarının bakımlarını yaptıranlar kışın kesintisiz bir ısınma sağlıyor. Kış öncesi kombi bakımı yaptırmak önemli kazanımlarda sağlıyor. Bakımları yapılan kombilerde %30 oranına kadar enerji tasarrufu yapmak mümkündür.

Vaillant Servisinde Yapılan Bakım İşlemleri

Kombi performansı etkileyen en nemli unsurlar kireçlenme ve tıkanmalardır. Vaillant servisinde kombilerin tüm parçaları dikkatli bir şekilde sökülerek özel temizlik ürünleriyle temizleniyor. Ateşleme ve gaz memelerinde oluşan is ve kurumlar temizlenerek daha verimli ısınma sağlanıyor. Kazanlarda özel solüsyonlar kullanılarak kireç tabakaları temizleniyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu