Sponsorlu Bağlantılar

Vaser Liposuction Fiyatı

Vaser Liposuction Fiyatı

Son dönemlerde daha çok adını uyuran ve en çok tercih edilen ameliyatlı estetik işlemlerinden biri olan vaser liposuction, fazla yağlarından kurtulmak isteyenler için birebir uygulanan bir yöntemdir. Kilo vermek için bütün gayretini sarf eden ancak başvurduğu hiçbir yöntemden sağlıklı sonuçlar elde edemeyen kişiler için hem sağlıklı hem de profesyonel tek işlem vaser liposuction işlemidir. Vücuttan atılan yağ ve kilonun yeniden geri kazanılmaması ve işlemin kalıcı olabilmesi için yaptıran kişilerin mutlaka diyetine, egzersizlerine ve yiyip içtiklerine dikkat etmeleri gerekiyor. Sağlıklı bir şekilde yağları alınan şahıslar, sağlıklı bir şekilde hayatlarını devam ettirebilmeleri için mutlaka vaser lipo olarak kısaltılan bu işlem tercih edebilirler. Bu işlem sonrasında kaybedilen kilo ise yağların dışında ekstra olarak 4 kiloya kadar çıkabilmektedir.

Vaser Liposuction  Nedir?

Vücuttaki fazla yağlardan kurtulmak için yaptırılan işlem vaser liposuction işlemidir. Bu işlem sayesinde basende, bacaklarda, karında, belde ve sırtta biriken hem görünüm açısından fit olmayan hem de sağlık açısından son derece sağlıksız olan yağların alınmasın hedefliyor. Kullanılan son teknolojiyle geliştirilmiş olan cihazlar sayesinde fazla yağ hücreleri vücuttan atılıyor. Yağlarla birlikte vücut sağlıklı bir şekilde dengeli kilo kaybına da başlıyor. Bu şekilde egzersiz ve sağlıklı, dengeli, düzenli ve bir diyete bağlı programla da vücut şekil almaya başlıyor. Kısa bir zaman içerisinde vücut oldukça formatik ve fit bir görünüm almış oluyor. Vücudun her hangi bir bölgesine uygulanmakta olan bu işlemin bir yan etkisi de bulunmuyor. Vaser liposuction tamamen sağlık kuralları kapsamında yapılıyor ve genel olarak vücudu şekillendirmenin en etkili yöntemi olarak kabul ediliyor.

Vaser Liposuction Sonuçları Ne Zaman Görülür?

Kilo vermek isteyenler ve bunun için pek çok yönteme başvuru yapanlar sonuçlarının bir an önce hayata geçmesini isterler. Ancak doğal da olsa yapay da olsa pek çok kilo verme yönteminin işe yaramadığı da aşikardır. Kilo verilirken yağlardan da eş zamanlı olarak kurtulmak mümkün değildir. İkisi tamamen farklı durumlardır. Bu durumda hem kilo vererek fit bir vücuda sahip olmak hem de yağlardan sağlıklı bir şekilde kurtulmak için vaser liposuction yapılmalıdır.Bu işlem genel anestezi altında ameliyatlı olarak yapılır. Hiçbir yan etki göstermeyen vaser liposuction uygulamasının en net sonuçları ise yaklaşık olarak 5 ile 6 hafta içinde görülmeye başlar.

Vaser Liposuction İşleminden Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Vücuttaki fazla yağları atmak için uygulanan vaser liposuction işleminden sonra 3 gün içerisinde normal hayata geçebilir, rahatça nefes almaya başlayabilir, rahatça egzersiz ve sportif hareketler yapıyor olabilirsiniz. Ancak bu meliyat sonrasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar mevcuttur. Vaser lipo sonrasında mutlaka en az 3 ile 4 saatlik bir dinlenmeye kendinizi almanız gerekiyor. Bu kısa süreden sonra klinikten çıkabilirsiniz. Bir kaç gün içerisinde normal hayatınıza dönebilirsiniz. Ancak duş almak için acele etmemeniz gerekiyor. Bir iki gün geçtikten sonra duşunuzu alabilirsiniz. Özellikle de ameliyat sonrası vücudun daha hızlı şekil alması için korse de kullanabilirsiniz.

Vaser Liposuction Fiyatları Nelerdir?

Kilo verme ve yağlarından kurtulma hayaline sahip olan kişileriçin uygulanması en kolay ve n profesyonel olan işlem vaser lipo işlemidir. Uygulama yapılacak olan kişiye, bölgeye, istek ve ihtiyaca göre fiyatlarda da artma ya da azalmalar meydana gelebilir. Vaser liposuction fiyatları uygulamasının maliyetini ve fiyatlandırmasını tamamen anlık olarak şahıs, uygulanacak olan bölge ve prosedür belirlemeye başlar.

https://alicemalyilmaz.com/vaser-liposuction/ ß hakkında bilgi için hemen sitemizi ziyaret edin.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu