Ekonomi

Vestel UK Limited operasyonlarının Vestel Holland B.V UK Branch Office devri

Vestel UK Limited operasyonlarının Vestel Holland B.V UK Branch Office devrine ilişkin bildirim yapıldı.

Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada şunlar aktarıldı:

”Yurt dışı iştiraklerimizin yapılandırması kapsamında, şirketimizin yüzde 100 bağlı ortaklığı Vestel Ticaret A.Ş’nin (Vestel Ticaret) İngiltere’de mukim yüzde 100 bağlı ortaklığı Vestel UK Limited’in tüm varlık, yükümlülük ve operasyonlarının 1 Ekim 2021 itibarıyla yine Vestel Ticaret’in yüzde 100 bağlı ortaklığı olan Hollanda’da mukim Vestel Holland B.V’nin İngiltere’de kurulu şubesi Vestel Holland B.V UK Branch Office devredilmesine karar verilmiştir. Devir işlemleri sonrasında Vestel Holland B.V UK Branch Office, Vestel UK Limited’in organizasyon, ortaklık yapısı, fonksiyon ve operasyonlarını mevcut hali ile devam ettirecektir. Bu değişiklik şirketimizin İngiltere’deki pazar konumunu etkilemeyecektir.”

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu