Gündem

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Kampanyaları

Faturalı veya faturasız bütün hat sahipleri Vodafone bedava internet kampanyalarından yararlanabiliyor. Firmanın müşterilerine özel yapmış olduğu Vodafone bedava internet kampanyaları çok fazla tutuluyor. Hat sahipleri önceki aylarda yaptığı Turkcell bedava internet hizmetinden daha fazla GB kazanma şansı yakalıyorlar. Genç ve yaşlı demeden Vodafone operatörü kullanıcılarına kazanma şansı veriyor. İndirim kampanyası yapması ile meşhur olan firmanın sitesine giriş yaparak Vodafone hizmetlerinden indirimli yararlanabilirsiniz.

Yüklediğin Para Kadar Bedava İnternet Kazan

Firma aynı Bimcell operatöründe yapmış olduğu gibi para yükle Bimcell bedava internet kazan kampanyası gibi kampanyaları Vodafone operatöründe uyguluyor. Operatör şirketlerinin rekabette olduğu platformda Türk Telekom bedava internet kullanan operatörlerin ilk tercihi Vodafone oluyor. Firma indirim kampanyası yaparak Vodafone kullanıcılarına yüklediği para kadar bedava internet veriyor.

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu