Sponsorlu Bağlantılar

Yalancı Medyumlar

Yalancı Medyumlar

Türkiye’deki sahtekâr ve dolandırıcı medyumlar tek tek ortaya çıkarılmaktadır. Dolandırıcılık yapanlar, gerçek medyum hocaların ismini kullanarak, kendilerini o şekilde tanıtmaktadır. Bu sahtekâr medyumların sayısı her gecen gün iyice artmaktadır. Pek çok kişi, bu dolandırıcılar yüzünden mağdur olmaktadır. İnsanlar, Hem parasını hem de umutlarını kaptırmaktadır. Bunun gibi dolandırıcılar, internetten yararlanarak kendilerini gizlemeyi çok iyi başarmaktadır. Maalesef ki pek çok kişi bu tuzağa düşmektedir.

Gerçek Medyum Hocalar

Gerçek medyumlar, her zaman için düzenli ve doğru çalışmalar yapmaktadır. Dolandırıcılar ise tam tersi insanları hem maddi hem de manevi olarak sömürmektedir. Bu tuzağa düşmemek adına yapılan yorumları iyice dikkate almak gerekir. İnsanlar yaşamış olduğu her şeyi bütün detayıyla anlatmaktadır. Bu da diğer kişilere yol gösterici bir nitelik taşımaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu