Sponsorlu Bağlantılar

Yatırımcıların Doğru Adresi Gözeller İnşaat

Yatırımcıların Doğru Adresi Gözeller İnşaat

 

Konya’da yatırım mı yapmak istiyorsunuz.

 

İşte doğru adresiniz.

 

Gözeller İnşaat,  Konya’da yatırım yapmak isteyenler için en doğru kapıdır.

 

Konya inşaat firması olarak 22 yıldır hizmet veren Gözeller İnşaat, edindiği tecrübesiyle Konyada Gayrimenkul ve Konyada Emlak sektöründe hazırladığı projelerle  ses getiren bir firmadır.

 

Konya’da inşaat, Konyada Gayrimenkul ve Konyada Emlak sektöründe yaşanabilir ve huzurlu bir yatırım yapmak isteyenler için en doğru kapı olan Gözeller İnşaat, satılık ve kiralık seçenekleri ile arsa, konut, bina, işyeri ve devremülk satın almak isteyenlere her türlü fırsatı ve kolaylığı sağlamakta.

 

Ayrıca Konya’da yatırım yapmak isteyenlerin www.gozellerinsaat.com adresinde bütün projelerini inceleyebilir ve firma yetkilileri Fevzi Gözel ve Adnan Gözel kardeşlerle irtibata geçebilirsiniz.

 

Geçmişinden aldığı ışığı, geleceğe yansıtmak için gece gündüz çalışan, uzun yıllardır Konyada inşaat firması olarak hiç ara vermeden yep yeni projeler üreten Fevzi Gözel ve Adnan Gözel Kardeşler, sizlerin huzurlu bir yuvaya kavuşmanız için yoğun mesai harcamaktalar.

Para kazanmayı ikinci planda tutan Fevzi Gözel ve Adnan Gözel Kardeşler, Konya inşaat sektöründe hızla büyümeye devam etmekte.

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Gözeller İnşaat, Konya yatırım yapmak isteyen müşterilerinin istekleri doğrultusunda hizmet etmek için var gücüyle çalışmakta.

 

Hayallerinizin mimarı Gözeller İnşaat, Karaman caddesi üzerindeki ofisine uğrayabilir veya www.gozellerinsaat.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sitede yer alan iletişim numarasıyla iletişime geçebilir, ayrıca mail adresiyle de iletişim bilgilerinizi güvenle paylaşabilirsiniz.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu