Sponsorlu Bağlantılar

Yenilikçi Bir Tasarım: Juul

Yenilikçi Bir Tasarım: Juul

Elektronik sigara genel itibariyle klasik bir tasarıma sahiptir. Ancak Juul gibi yenilikçi markalar tasarım anlamında devrim oluşturmaktadır. Juul hem Türkiye’de hem dünyada büyük ses getiren büyük bir markadır. Juul kullanıcıları ürün hakkında olumlu yorumlarını dile getirmektedir. Elektronik sigara alınacak yerin belirlenmesi alışveriş yapan kişinin üzerine yüklenen en önemli görevdir.

Elektronik sigara alacak kişi iyi bir pazar araştırması yapmalıdır. Satıcının özellikleri arasında gün içinde kargoya vermesi, hızlı kargo seçeneğinin olması önerilir. Çünkü bu satıcılar stoklarından gönderim yapmaktadır. Olmayan bir ürünü satan satıcılar alıcıyı zora sokan tablolara neden olabilir. Ayrıca bu hassasiyetin Juul kartuş siparişlerinde de gösterilmesi önemlidir.

Juul Pod Nedir?

Juul pod kartuşların toplu bir şekilde satımını temsil eder. Yani örnek vermek gerekirse dörtlü kartuş seti pod olarak bilinmektedir. Kullanıcı bu malzemeleri içine çekmektedir. Yani temel olarak çıkartılan buhar bu kartuşlardaki sıvıdır. Bu kapsamda da bu ürünün orijinal bir şekilde temin edilmiş olması, güvenilir bir yerden alınmış olması önemlidir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu