Sağlık Gündem

Yılın en enerjik iş birliği

Sağlıklı yaşam ve spor uzmanı, Wellness ve Yoga eğitmeni Ece Vahapoğlu’nun markası fit21, havluda üstün kalite ve deneyimiyle adını duyuran Maisonette ile iş birliğini duyurdu.

Sağlıklı yaşam ve spor uzmanı, Wellness ve Yoga eğitmeni Ece Vahapoğlu, fit21’in dinamik stilini Maisonette’in doğal pamuğun saf haliyle üretilen fit21 x MAISONETTE plaj havlusuna taşıdı. Siyah beyaz fit21 çizgileri Maisonette havlu koleksiyonuna taşınınca ortaya çizgili ve enerjik bir plaj havlusu çıktı.

Yumuşaklığı ve özel teknolojiyle geliştirilen yüksek su çekme özelliği ile diğer havlulardan ayrılan fit21 by Ece Vahapoğlu X MAISONETTE havlu, Ece Vahapoğlu’nun dinamik çizgilerini iddialı şekilde yansıtıyor.

Özel içeriği sayesinde güneş ve tuzlu suya karşı uzun süre parlaklığını koruyan fit21xMAISONETTE havlu, gardırobunuzun vazgeçilmez parçası olacak. İlerleyen günlerde koleksiyona eklenecek yeni ürünler heyecanla bekleniyor.

Ece Vahapoğlu X MAISONETTE havlu, www.maisonette.com.tr adresinde satışa sunuldu.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu