Sponsorlu Bağlantılar

Zeminleriniz Bize Emanet

Zeminleriniz Bize Emanet

Epoksi zeminler zamanla kullanımından dolayı aşınır. Firma epoksi cilası kullanılırken kaliteli ve dayanıklı malzemelerle cilalama işlemlerini yapar. Döşeme yapılan zemine uygun ve kaymayan cilalar montaj ya da temizlik sonrasında uygulanır.

Epoksi zemin kaplamalarda yapılan cila işlemlerinin içerisinde firmada parke cilası da yapılıyor. Yapılan epoksi cilaları poliüretan malzeme ile yapılan cilalar, konveksiyonel yoğun cilalar ve bakım amaçlı cilalar olmak üzere müşterilerin hizmetine sunulur. Müşterilerin tercihlerini yapmasında profesyonel ekiple beraber doğru seçim yapma konusunda destek verilir.

Firmanın Hizmetleri

Epoksi zemin cilaları kadar epoksi temizleyici ürünleri konusunda da uzmandır. 1998 yılından bu yana sektörde geniş yer edinilerek belli bir yere gelmiştir. Firmanın amacı zeminlerin kalıcı olmasının yanı sıra güzelliğini de sağlamaktır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu